مجموعه حیدری شما را به خرید بهترین محصولات کفش و صندل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید اینترنتی دمپایی بیمارستانی | فروش دمپایی پرستاری مدل مردانه و زنانه

آنچه در این مقاله می خوانید...

دمپایی بیمارستانیانواع دمپایی بیمارستانیدمپایی پرستاری مناسبفروش دمپایی پرستاری ارزان قیمتتولیدی دمپایی بیمارستانی زنانه و مردانهدمپایی بیمارستانی ارزان قیمتخرید عمده دمپایی یک بار مصرف بیمارستانیشرکت پخش دمپایی پلاستیکی بیمارستانی در تهرانخرید اینترنتی دمپایی بیمارستانیلیست قیمت دمپایی بیمارستانیبرترین برند های تولید کننده دمپایی بیمارستانیصادرات دمپایی بیمارستانیحراجی دمپایی بیمارستانی

فروش دمپایی پرستاری مدل مردانه و زنانه به همراه سایر مدل های دمپایی بیمارستانی و اتاق عمل، با نرخ قیمت روز کارخانجات تولیدی صورت می پذیرد.
دمپایی پرستاری از مدل های دمپایی بیمارستانی می باشد که امروزه مورد نیاز تمامی مراکز بیمارستانی دولتی و خصوصی می باشد.
با توجه به کیفیت و ویژگی خاص دمپایی های بیمارستانی، خرید اینترنتی دمپایی بیمارستانی عمده آنها از مراکز فروش معتبر، دغدغه ای جدی برای خریداران شده است.

از انواع پرفروش دمپایی های بیمارستانی؛ دمپایی مختص به اتاق بیماران می باشد.
این نوع دمپایی ها از جنس پلاستیک بهداشتی ، با کیف راحت و نرم ، همچنین سبک و به شکل استرلیزه تولید می شوند.
دمپایی پلاستیکی بیمارستانی ، با دوام طولانی ، در رنگ های مختلف و قیمت مقرون به صرفه می باشند.
این دمپایی ها با تنوع رنگی آبی ، سفید ، صورتی و …، مخصوص اتاق بیماران عرضه می گردند.

البته قابل ذکر است بیشتر این خرید ها به صورت پک صورت میگیرد ، به این صورت که شما یه پک بستری خریداری میکنین که در این پک لباس های بیمارستان ، لباس اتاق عمل و جراحی ، دمپایی بیمارستانی وجود دارد .

لوازم بیمارستانی مانند لباس اتاق عمل یا دمپایی به صورت یکبار مصرف تولید میشوند ، دلیل اصلی آن وجود باکتری پس از عمل است ، که باید به این مسئله توجه کرد که از استفاده دوباره اجناس یکبار مصرف خودداری کرد .

خرید اینترنتی دمپایی بیمارستانی | فروش دمپایی پرستاری مدل مردانه و زنانه

دمپایی بیمارستانی

دمپایی های بهداشتی بیمارستانی در قسمت های مختلف بیمارستان ،  مورد استفاده قرار می گیرد.
این دمپایی ها ، نقش کلیدی را در عدم انتقال آلودگی ها و انواع ویروس ها به محیط های تمیز و بهداشتی بیمارستان را دارند .
به همین دلیل اکثر مدل های دمپایی بیمارستانی به شکل بسیار بهداشتی و با حساسیت و دقت بسیار و استرلیزه تولید و روانه بازارهای فروش می گردند.

بیشترین مصرف دمپایی بیمارستانی در بخش های زیر می باشد:

اتاق جراحی ، اتاق بیماران  ، دمپایی مخصوص پرستاران ، اتاق عمل و …

انواع دمپایی بیمارستانی

انواع دمپایی بیمارستانیدمپایی طبی ، دمپایی بیمارستانی مخصوص کارمندان ، دمپایی از جنس مشما برای ورود به حاشیه اتاق عمل …

در این میان دمپایی پلاستیکی کاملا مقاوم، بادوام و بهداشتی بوده که مناسب اتاق های  بیماران بیمارستان و یا اتاق عمل ها می باشد.
این دمپایی در رنگ بندی های متنوع با قیمت ارزان تری عرضه می گردد و دمپایی پلاستیکی یکبار مصرف هم مختص و مناسب اتاق بیماران بوده است. این مدل از جنس پارچه اسپان باند کم وزن و مقاوم با کف به صورت عاج دار تولید می گردد.

دمپایی پرستاری مناسب

دمپایی پرستاری مناسب ، نوعی دمپایی باید باشد ک بسیار طبی و راحت باشد تا فرد دچار کمردرد یا خستگی نشود ، بسیاری از فروشندگان از این که محصولات را با دوام و باکیفیت تولید کنند ، خودداری میکنند اما باید توجه داشت که هرچه باکیفیت تر باشد ، ارزش بیشتری خواهد داشت برای مصرف کنندگان.

دمپایی طبی بیمارستانی ، از انواع بسیار مناسب دمپایی مختص و مناسب برای پرستاران زن و مرد می باشد.
این نوع دمپایی با کفی کاملا طبی ، نرم و راحت که که بخش رویی کار از چرم مرغوب برخوردار بوده و مناسب ایستادن های دراز مدت ، راه رفتن های زیاد و … می باشد.
دمپایی یکبار مصرف بیمارستانی مناسب برای اتاق بیماران، اتاق رادیولوژی و حتی سالن هایی که کار لیزر و اپیلاسیون انجام میدهند و … طراحی و تولید می گردد.

دمپایی طبی بیمارستانی: دمپایی های طبی برای هر قشری در بیمارستان از جمله پرستاران و پزشکان و یا حتی بیماران تولید و عرضه می گردند.

از دیگر مدلها و انواع دمپایی بیمارستانی ، دمپایی های مناسب و مختص اتاق عمل هستند . این دمپایی ها هم از جنس پلاستیک و یا به صورت طبی تولید میشوند و مناسب پرستاران و پزشکان هستند.

فروش دمپایی پرستاری ارزان قیمت

پیشنهاد می گردد تا دمپایی پرستاری را به شکل عمده با کمترین قیمت از بازار دمپایی خریداری کنید.

خرید دمپایی پرستاری ارزان قیمت موجود در بازارهای کشورمان را بدون هیچ گونه واسطه ای از راه نمایندگی هایی که عرضه مستقیم انواع دمپایی از درب کارخانجات معتبر تولیدی را دارند تجربه نمایید. دمپایی بیمارستانی از پرفروش ترین مدل های دمپایی در تمام ایام سال میباشند .

اگر بیمارستان قصد خرید تعداد زیادی از دمپایی بیمارستانی داشته باشد ، بهترین راه و روش خرید عمده است ،چرا که جنسی با کیفیت تر ، ارزان تر و بی واسطه نصیب خود میکند.

تولیدی دمپایی بیمارستانی زنانه و مردانه

تولیدی دمپایی بیمارستانی زنانه و مردانه

بسیاری از تولیدی های لوازم بیمارستانی هستند که دمپایی هایی با جنس عالی و بادوام بسیار مناسب تولید میکنند . این این تولیدی ها با ایجاد اشتغال برای هزاران نفر و جمع آوری صدها متخصص به تولید پیشرفته ترین و با کیفیت ترین محصولات بهداشتی از جمله دمپایی های بیمارستانی میکنند. این تولید کنندگان همیشه در رقابت با یکدیگر سعی در این دارند که با ارگان ها و بیمارستان ها قرارداد داشته باشند تا بتوانند به روشی آسان اجناس خود را راهی بازار کنند و همچنین برنامه ریزی دقیقی برای آینده داشته باشند . تولید کنندگان در این راستا می کوشند محصولات خود را با کیفیت هر چه تمام تر و با قیمتی هر چه ارزان تر به سایر ارگان های مربوطه و بیمارستان ها پیشنهاد کنند و از طرف مقابل بیمارستان ها سعی در انتخاب محصولی همه چیز تمام میکند .

دمپایی بیمارستانی ارزان قیمت

دمپایی بیمارستانی ارزان قیمت

قیمت دمپایی بسته به جنس و تکنولوژی و همچنین کشور و بزند تولید کننده ان طیف بسیار وسیعی دارد لذا برای یک خرید معقولانه باید تمام شرایط را سنجید و البته این نکته مهم را در نظر داشت که در کار های بیمارستانی حساس و هر کاری که با سلامتی افراد هم راستا باشد قیمت جایگاهی ندارد البته روش هایی برای کاهش قیمت ها هست که به آنها به تفصیل اشاره میکنیم برای مثال خرید عمده محصولات و همچنین مقایسه قیمتی یک محصول واحد از سایت های مختلف یا فروشگاه های مختلف میتواند روش کار آمدی باشد اما در وهله اول توجه به کیفیت و نکات بهداشتی حرف اول را میزند . با زیاد شدن تولید کنندگان و رقبای این محصول دست یابی به جنس با کیفیت ارزان چندان هم سخت نیست و از انجایی که مصرف کنندگان این محصول انحصاری هستند مشتریان به دنبال جنس مورد نظر خود نمی روند بلکه فروشندگان با مزایا و پیشنهاد های هر چه به صرفه تر به لحاظ کمی و کیفی جذب مشتریان میشوند بدین طریق خرید برای مشتریان بسیار ساده تر و معقولانه تر صورت میپذیرد .

خرید عمده دمپایی یک بار مصرف بیمارستانی

خرید عمده دمپایی یک بار مصرف بیمارستانی

خرید عمده هر محصولی نه تنها دمپایی بلکه هرچیزی ، بسیار مقرون به صرفه تر برای مشتری محسوب میشود .

بسیاری از بیمارستان ها با اخذ قرارداد با تولیدی ها به صورت عمده لوازم بیمارستان از جمله دمپایی خریداری میکنند.

قابل توجه است که  خرید اینترنتی دمپایی بیمارستانی یکی از سریع ترین راه های تامین نیاز بیمارستان ها است که امروزه مردم به این باور رسیده اند که به بهترین وجه از اینترنت و تکنولوژی بهره ببرند . البته خرید محصولات بدون ارزیابی اولیه آنها کار چندان هوشمندانه ای به نظر نمی رسد در واقع مشتریان قبل از سفارش عمده ابتدا باید محصول مورد نظر را ببیند و از ریز جزئیات آن با خبر شوند سپس دست به انتخابی اصولی و کارآمد بزنند .

شرکت پخش دمپایی پلاستیکی بیمارستانی در تهران

شرکت پخش دمپایی پلاستیکی بیمارستانی در تهران

پخش دمپایی پلاستیکی یکبار مصرف و پلاستیکی ارزان قیمت، به صورت مستقیم از درب کارخانجات معتبر تولیدی، توسط نمایندگی های فروش آنلاین و حضوری یا بخش فروش کارخانجات صورت می پذیرد.
از لوازم مهم و کارآمد هر کلینیک و یا مرکز بیمارستانی و درمانی ، دمپایی بیمارستانی میباشد تا حدالمقدور محیط بهداشتی و به دور از آلودگی برای بیماران و پرسنل فراهم آورند .
این دمپایی ها به صورت کاملا استرلیزه و بهداشتی، به طور خاص برای مراکز بهداشت و درمان، تولید و عرضه می گردند.
شرکت پخش دمپایی پلاستیکی بیمارستانی در تهران با قرار دادن محصولات خود در سایت فروشگاه های اینترنتی خرید را برای مشتریان بسیار راحت کرده است تا با مراجعه آسان محصول خود را سفارش دهند ، امروزه شرکت های زیادی دراین راستا باهم رقابت میکنند و از این جهت انتخاب را برای مشتریان از بین این همه جنس و کیفیت متفاوت مشکل کرده است .

تولیدی دمپایی حیدری “از برترین تولید کنندگان در این حوزه به شمار میرود . در حوزه تولیدی دمپایی تولیدی پاپا و همینطور  تولیدی صندل در قم در بین لیست کارخانه های دمپایی قم به شهرت رسیده است . تولیدی حیدری چندین سال در حوزه تولید دمپایی سابقه درخشانی دارد که باعث این شده است که با بیمارستان ها و شرکت های خدماتی نظافتی همکاری عظیمی داشته باشد ، و همواره بیمارستان ها از این تولیدی خریداری و حمایت میکنند چرا که مرغوب ترین جنس و اجناس را تهیه و تولید میکنند با قیمت نقرون به صرفه و ارزان!

خرید اینترنتی دمپایی بیمارستانی

خرید اینترنتی دمپایی بیمارستانیخرید اینترنتی همیشه مزایا و معایبی با خود دارد که البته اگر این خرید از سایت ها و فروشگاه های معتبر صورت گیرد معایب آن به حداقل میرسد اگر به خواهیم به چند مورد از مزایا و معایب این نوع خرید اشاره کنیم میتوانیم به :

  1. سهولت خرید و راحت الوصول بودن روش اینترنتی 
  2. امکان مقایسه و خرید مطمئن 
  3. امکان خرید کاملا منطقی با دانستن ریز جزئیات محصول 
  4. امکان دریافت محصول در محل

و از معایب این روش میتوان به کلاهبرداری های اینترنتی ، عدم تطابق عکس با محصول و… اشاره کرد.

لیست قیمت دمپایی بیمارستانی

لیست قیمت دمپایی بیمارستانیقیمت دمپایی ها به این صورت میباشد ؛

دمپایی پلاستیکی بیمارستانی ۱۱ هزارتومان

دمپایی یکبار مصرف اتاق عمل ۵۵۰۰ هزاتومان

دمپایی اتاق جراحی مخصوص پزشک ۱۲ هزارتومان

دمپایی کارمندان ۲۲هزارتومان

برترین برند های تولید کننده دمپایی بیمارستانی

برترین برند های تولید کننده دمپایی بیمارستانیامروزه ، تولید کنندگان زیادی در زمینه تولید انواع متنوع دمپایی و صندل
فعالیت میکنند . به علت اینکه
تولید کنندگان زیادی در سراسر کشور در زمینه تولید و فروش انواع دمپایی
فعالیت میکنند ، مصرف کنندگان باید در جستجوی فروشندگانی باشند که محصولاتشان را با بالاترین کیفیت و بهترین جنس و با پایین ترین قیمت عرصه میکنند.

از معروف ترین بزند ها و شرکت های سازنده میتوان به Eva و نایس و قریب اکثر کاخانجات ایرانی مانند تولید کفش حیدری ، تولیدی دمپایی پاپا اشاره کرد .

صادرات دمپایی بیمارستانی

صادرات دمپایی بیمارستانیدر سالهای اخیر با پیشرفت تکنولوژی امکان صادرات این محصول به کشور های همسایه فراهم آمده است . این محصول با بالاترین کیفیت و بالاترین تجهیزات تولید و با قیمت بسیار مناسب تری نسبت به محصولات مشابه صادر میشود .

حراجی دمپایی بیمارستانی

حراجی دمپایی بیمارستانیبسیاری از حراجی ها ، فروش انواع حراجی دمپایی را به شما اطلاع میدهند اما فراموش نکنین هر ارزانی ای بی دلیل نیست و از طرفی هر گرانی نیز دال بر با کیفیت بودن محصول نیست بنابراین در زمان خرید مقایسه و تمرکز بر روی کیفیت جنس محصول بسیار مثمر ثمر تر از تمرکز بر قیمت است . این حراجی ها هم میتوانند به صورت حضوری و هم انلاین باشند .

علیرضا حیدری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه حیدری شما را به خرید بهترین محصولات کفش و صندل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید