مجموعه حیدری شما را به خرید بهترین محصولات کفش و صندل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش انواع کفش بیمارستانی سفید

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات کفش بیمارستانی مردانه باکیفیتقیمت روز کفش بیمارستانی سفید

کفش بیمارستانی سفید یکی از مدل کفش های موجود در بازار فروش این نوع محصول است. با توجه به ویژگی‌ خاصی که این محصول دارد، استفاده از آن در بین کادر بیمارستان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.  امروزه شرکت های زیادی در زمینه تولید انواع کفش بیمارستانی سفید مشغول به فعالیت هستند که برای عرضه این محصول در بازار تلاش می‌ کنند. فروش انواع کفش بیمارستانی سفید از طریق روش‌ های خاصی که برای فروش این محصول در بازار وجود دارد، به راحتی امکان پذیر است.

فروش انواع کفش بیمارستانی سفید

مشخصات کفش بیمارستانی مردانه باکیفیت

مشخصات کفش بیمارستانی مردانه باکیفیت از آنجا که پرستاران و کادر درمانی باید از پوشش یکسان و هماهنگ استفاده کنند. باید کفش این افراد نیز هماهنگ و یکسان باشد به همین خاطر برای آقایان از روپوش سفید و کفش سفید استفاده می شود. کفش بیمارستانی مردانه با کیفیت باید دارای مشخصاتی باشد تا این افراد در هنگام کار انجام وظیفه در بیمارستان دچار مشکلات جسمانی نشوند، به خصوص که این افراد باید چند ساعت تمام کارهای سرپایی انجام دهند. ادامه این مطلب مشخصات کفش بیمارستانی مردانه با کیفیت را مورد بررسی قرار می دهیم، این مشخصات به این صورت می باشد:

  • یکی از مهمترین مشخصات این محصول این است که سبک باشد و پاشنه آن دارای انعطاف خاصی باشد تا در صورت انجام کارهای سرپایی زیاد به کمر این افراد فشار وارد نشود.
  • از دیگر مشخصات این محصول این است که قابل شستشو باشد از آنجا که محیط بیمارستان آلوده است و ممکن است به میکروب های خاصی آلوده شود، امکان شستشوی کفش وجود داشته باشد.
  • هم چنین جنس این نوع محصول باید طوری باشد که جریان هوا به راحتی از آن نفوذ کند تا از عرق کردن پا جلوگیری کند.
  • هم چنین نوع کفش بیمارستانی مردانه باید راحتی باشد تا پوشیدن و بیرون آوردن آن به راحتی انجام بگیرد.

قیمت روز کفش بیمارستانی سفید

قیمت روز کفش بیمارستانی سفید قیمت روز کفش بیمارستانی سفید در بازار فروش این محصول بستگی به عوامل مختلفی دارد، از جمله این عوامل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • یکی از عوامل موثر بر قیمت بروز این محصول شرکت و برند که در زمینه تولید کفش بیمارستانی سفید فعالیت دارد از آنجا که شرکت های معروف و برند از مواد اولیه خود در فرایند تولید این محصول استفاده می‌شود قیمت این محصول نسبت به شرکت‌های دیگر گران تر است.
  • از دیگر عوامل موثر بر قیمت روز این محصول طرح و پارچه‌ای که برای طراحی این نوع کفش استفاده می شود، همگی بر قیمت این محصول اثر گذار است.
  • هم چنین میزان عرضه و تقاضا برای این مدل کفش می تواند بر قیمت کفش بیمارستانی اثر گذار باشد.
  • البته قیمت روز این محصول با توجه به شرایط بازار کشور،  بالا و پایین شدن قیمت ها به درستی امکان پذیر نمی باشد.
علیرضا حیدری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه حیدری شما را به خرید بهترین محصولات کفش و صندل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید